Képgalériák
Kiemelt látványosságok
A költségvetés

Felújítási munkálatok a gyöngyösi autóbusz-állomáson

2025. 05. 05. Hírek

A MÁV Személyszállítási Zrt. értesítése alapján tájékoztatjuk a lakosságot, hogy a gyöngyösi autóbusz-állomás burkolatának állapota az elmúlt évtizedekben jelentősen leromlott. A burkolathibák már komoly sérülésveszélyt jelentenek, különösen az autóbuszok számára, ezért a társaság – saját forrásainak lehetőségeihez mérten – két ütemben lokális burkolatfelújítást tervez.

A munkálatok a 2-es kocsiállás környezetét, valamint a hátsó kocsiállásokhoz vezető út egy részét érintik. A kivitelezés ütemenként várhatóan 3–3 hétig tart, ez idő alatt az autóbusz-állomás egy részét nem lehet majd használni.

A zavartalan közlekedés érdekében 5 darab ideiglenes kocsiállás kerül kijelölésre a Kossuth Lajos utcában található meglévő buszmegállókban („Gimnázium” és „Vasútállomás” nevű megállópárok). Ezen megoldás előnye, hogy nem igényel új parkolóhelyek lezárását, csupán ideiglenes kocsiállásként való kijelölést.

Kérjük a lakosság megértését és türelmét az esetleges kellemetlenségek miatt. A felújítás a biztonságosabb és megbízhatóbb közlekedést szolgálja.

A munkálatok pontos kezdetéről a társaság hivatalos értesítése után város honlapján is tájékoztatjuk a lakosságot. 

Kiemelt tartalmak