3 °C

 
 
28/2020.(VIII.28.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT KÉPVISELŐ-TESTÜLETE a 2020. augusztus 27-i ülésén rendeletet alkotott A KÖZTERÜLETI TÉRFIGYELŐ RENDSZERRŐL szóló 7/2017.(II.24.) önkormányzati rendelet módosításáról.

27/2020.(VII.17.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT KÉPVISELŐ-TESTÜLETE a 2020. július 16-i ülésén rendeletet alkotott a helyi adókról szóló 27/2010.(XII.16.) önkormányzati rendelet módosításáról.

26/2020.(VII.17.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT KÉPVISELŐ-TESTÜLETE a 2020. július 16-i ülésén rendeletet alkotott az Önkormányzat tulajdonában lévő lakások és nem lakás céljára szolgáló helyiségek bérletének szabályairól, a lakbérek mértékének megállapításáról szóló 1/2013.(II.4.) önkormányzati rendelet módosításáról.

25/2020.(VII.17.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT KÉPVISELŐ-TESTÜLETE a 2020. július 16-i ülésén rendeletet alkotott AZ ÖNKORMÁNYZATI TULAJDONBAN LÉVŐ LAKÁSOK ÉS HELYISÉGEK ELIDEGENÍTÉSÉRŐL szóló 18/2018.(III.29.) önkormányzati rendelet módosításáról.

Méhekkel kapcsolatos védőkörzeti Intézkedések

A Heves Megyei Kormányhivatal Gyöngyös és több környező település teljes közigazgatási területére védőkörzeti intézkedést rendelt el.

Bővebben

Az ország legjobbjai küzdöttek meg

Elküld Nyomtatás
Dátum: 2012.11.26. hétfő
 
Utoljára módosítva: 2012-11-26 18:49
 
     

    Bezár
    Cikk küldés
     
     

    Gyöngyös adott otthont a Magyar Kyokushin Karate Szövetség országos utánpótlás bajnokságának.

     

    A gyöngyösi Városi Sport- és Rendezvénycsarnokban lebonyolított országos utánpótlás bajnokságon a hazai kyokushin karatékák legjobbjai mérték össze tudásukat.

    Kyokushin karate utánpótlás bajnokság

     
    50 kép
    Dátum: 2012-11-26 17:16:00

    Gyöngyös adott otthon a Magyar Kyokushin Karate Szövetség országos utánpótlás bajnokságának.

     

    A több száz versenyző alkotta mezőny legjobbjai:

    Gy.I.ffi 30kg:
    I. Gál Barnabás Jászberény
    II. Ádám Kristóf Full-Contact Szolnok
    III. Csibra Barnabás Jászberény
    III. Szajka Bendegúz Jászberény
    Gy.I.ffi 37kg:
    I. Bendiák Soma Bendiák KKK SC
    II. Balogh Botond Várpalota
    III. Lajtos Patrik SBKSE Kaba
    III. Szilágyi Áron Shogun SE

    Gy.I.női 28kg:
    I. Treba Kíra Jászberény
    II. Rafael Zsuzsanna Enying VSE
    III. Szabó Evelin Shogun SE

    Gy.I.női 35kg:
    I. Váradi Henriett Tekeres SK
    II. Fábián Orsolya Castrum SC Kapuvár
    III. Stilman Anna Ezüstcsikó KHE

    Gy.I.női+35kg:
    I. Szabó Lídia Jászberény
    II. Straubinger Tiara Renmei SE
    III. Vida Vivien Stabilitás

    Gy.I.ffi+37kg:
    I. Bakonyi Ádám Shogun SE
    II. Molnár Krisztián Kiai Dojo SE
    III. Pluhár György Almásfüzitői SC
    III. Orbán Bence Castrum SC Kapuvár

    Gy.II.ffi 36kg:
    I. Fris Norbert Budai Harcművész SE
    II. Bodnár Norbert SBKSE Kaba
    III. Vass Norbert Enying VSE
    III. Gáspár Martin Répcelaki Rakurai KE

    Gy.II.ffi 44kg:
    I. Hoffmann János Victory Martfű
    II. Juhász Bertold Bendiák KKK SC
    III. Maglóczki Gergő Shogun SE
    III. Kiss Márk Castrum SC Kapuvár

    Gy.II.ffi 52kg:
    I. Csillag Bence Victory Martfű
    II. Karczub Donát Nyírbátor
    III. Márkus Dominik Victory Martfű
    III. Dénes Ákos Soproni MAFC

    Gy.II.ffi 60kg:
    I. Pataki Noel Harcosok Klubja Nagykőrös
    II. Váradi Ákos Tekeres SK
    III. Tigyi Bence Victory Martfű

    Gy.II.ffi+60kg:
    I. Berencsi Csaba Kisvárda
    II. Csillag Péter Victory Martfű
    III. Boári Baldvin Bendiák KKK SC

    Gy.II.női 35kg:
    I. Mészáros Lili Kalocsai SE
    II. Szűcs Luca Kalocsai SE
    III. Papp Réka Nyírbátor

    Gy.II.női 45kg:
    I. Kerekes Réka Jászberény
    II. Czibor Kinga Almásfüzitői SC
    III. Farkas Liza Albatrosz SE

    Gy.II.női+45kg:
    I. Mező Lili Jászberény
    II. Felső Kata Bendiák KKK SC
    III. Korsós Blanka Albatrosz SE
    III. Fehér Eszter Tekeres SK

    Srd.ffi 44kg:
    I. Szegedi Gergő Renmei SE
    II. Dandár Márk Nyírbátor
    III. Iglódi Gergő Victory Martfű
    III. Csajbók Attila Power SE (Abony)

    Srd.ffi 54kg:
    I. Hegedűs Bendegúz Siófok és Körny. SE
    II. Németh Márk Castrum SC Kapuvár
    III. Budai Attila Botond Victory Martfű
    III. Tóth Levente Renmei SE

    Srd.ffi 64kg:
    I. Murvai Márton Albatrosz SE
    II. Palásti Kristóf Jászberény
    III. Barta Gábor Fight Team HSE
    III. Mucsi József Power SE (Abony)

    Srd.ffi 74kg:
    I. Sánta István Power SE (Abony)
    II. Kovács Ádám Csornai SE
    III. Kis Balázs Gergő Kalocsai SE
    III. Debreceni József Kyo Hungária SE

    Srd.ffi+74kg:
    I. Sebestyén Miklós Banzai KKK
    II. Polovics Bence Victory Martfű
    III. Adorján Patrik Shogun SE

    Srd.női 48kg:
    I. Berencsi Timea Kisvárda
    II. Vas Tekla Renmei SE
    III. Major Martina Siófok és Körny. SE

    Srd.női 58kg:
    I. Kovács Dorina Albatrosz SE
    II. Nagy Fanni Bendiák KKK SC
    III. Zsabka Melissa Almásfüzitői SC

    Srd.női+58kg:
    I. Végerbauer Roberta Castrum SC Kapuvár
    II. Tajti Bianka Harcosok Klubja Nagykőrös
    III. Wiszler Réka Victory Martfű

    Ifj.ffi 55kg:
    I. Győri Dániel Fight Team HSE
    II. Horváth Dániel Répcelaki Rakurai KE
    III. Eperjesi Ákos Bendiák KKK SC

    Ifj.ffi 65kg:
    I. Khirer Gyula Harcosok Klubja Nagykőrös
    II. Karczub Zalán Nyírbátor
    III. Fekete Farkas Mór Victory Martfű
    III. Bordás Sándor Jászberény

    Ifj.ffi 75kg:
    I. Ludszky Zsolt Várpalota
    II. Rétfalvi Tamás Kisvárda
    III. Szollár Balázs Bendiák KKK SC
    III. Holl Barna Stabilitás

    Ifj.ffi+75kg:
    I. Katona Bence Sokoró KSE
    II. Dávid András Derecske Budo
    III. Kazsamér Richárd Nyírbátor

    Ifj.női 54kg:
    I. Németh Veronika Castrum SC Kapuvár
    II. Karczub Miriam Nyírbátor

    Ifj.női 60kg:
    I. Seregély Gyöngyi Répcelaki Rakurai KE
    II. Molnár Mercédesz Power SE (Abony)

    Ifj.női+60kg:
    I. Horváth Ramóna Kiai Dojo SE
    II. Kovács Eszter Csornai SE
    III. Kéri Luca Bendiák KKK SC

    Jun.ffi 65kg:
    I. Mármarosi Dániel Siófok és Körny.SE
    II. Fábián Márk Castrum SC Kapuvár
    III. Kovács Gergő Alba Regia SC

    Jun.ffi 75kg:
    I. Köveskuti Ádám Soproni MAFC
    II. Turgyán Miklós Nyírbátor
    III. Ujvári Bálint Nagyatádi KK SE

    Jun.ffi+85kg:
    I. Szudi Ferenc Full-Contact Szolnok
    II. Lizák Richárd Siófok és Körny. SE

    Jun.női -65kg:
    I. Kovács Vivien Full-Contact Szolnok

    Jun.női +65kg:
    I. Kanizsa Gabriella Albatrosz SE
    II. Barzsó Rebeka Castrum SC Kapuvár

    A verseny legharcosabb férfi versenyzője: Szudi Ferenc - Full-Contact Szolnok
    A verseny legtechnikásabb férfi versenyzője: Köveskúti Ádám - Soproni MAFC
    A verseny legharcosabb női versenyzője: Horváth Ramóna - Kiai Dojo SE
    A verseny legtechnikásabb női versenyzője: Németh Veronika -Castrum SC Kapuvár


    Közösségi funkciók