GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott A PÉNZBELI ÉS TERMÉSZETBENI SZOCIÁLIS ELLÁTÁSOKRÓL szóló 9/2015.(II.27.) önkormányzati rendelet módosításáról.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT 2021. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉRŐL.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT 2020. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉNEK módosításáról.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott A HELYI ADÓKRÓL SZÓLÓ 27/2010. (XII.16.) ÖNKORMÁNYZATI RENDELET MÓDOSÍTÁSÁRÓL.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott A VESZÉLYHELYZET IDEJÉN ALKALMAZANDÓ VÉDELMI INTÉZKEDÉSEKRŐL.



Gallyaznak és javítanak, de nem szélesítenek
A Gyöngyös és Mátrafüred közötti kerékpárút karbantartása folyamatos, a szélesítésre nincs pénz.
Kátyúk és belógó faágak nehezítik a Gyöngyös és Mátrafüred közötti kerékpárúton közlekedők életét. Az útszakasz karbantartói a kisebb munkálatokat idén is elvégezik, ám komolyabb fejlesztésekre továbbra sincs lehetőség - adta hírül a Gyöngyösi Városi Televízió.
Mint az Aktuálisnak Szabó Tibor, a Városfejlesztő Kft. ügyvezetője elmondta: a kerékpárutat 1997 nyarán adták át. Az út karbantartói az elmúlt tizenhat év alatt mindig igyekeztek javítani a problémás útszakaszokat. Idén nyáron közcélú munkások bevonásával, több százezer forintból végeznek karbantartást.
Idén már kétszer levágták a kerékpárútra belógó növényzetet, és az úthibákat is folyamatosan javítják. Nagyobb beruházásra, például a kerékpárút kiszélesítésére egyelőre nincs forrás - tette hozzá az ügyvezető.
- A járvány ellenére több időt töltöttek nálunk a turisták
- Számít az itt élők véleménye
- A gyöngyösiek támogatása révén nemzetközi mezőnyben a Dominium Pincészet
- Szükség esetén a Dobó úti Tagóvoda tart ügyeletet
- Erősítik a legkisebbek kultúrához kötődő kapcsolatát
- Kreatív Karantén - összművészeti pályázat
- Sportegyesületeket és fiatalokat is segít az önkormányzat
- Nem tarthatnak ügyeletet az óvodák és általános iskolák
- Aki teheti, ne vigye bölcsődébe a gyermekét
- Ismét bezár a hulladékudvar







