GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 4-én rendeletet alkotott a pénzbeli és természetbeni szociális ellátásokról szóló 9/2015.(II.27.) önkormányzati rendelet módosításáról.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 4-én rendeletet alkotott A RENDKÍVÜLI ESEMÉNYEK OKOZTA KÁROK ENYHÍTÉSÉRE SZOLGÁLÓ TÁMOGATÁSRÓL.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 19-én rendeletet alkotott A HELYI ADÓKRÓL SZÓLÓ 27/2010. (XII.16.) ÖNKORMÁNYZATI RENDELET MÓDOSÍTÁSÁRÓL.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 4-én rendeletet alkotott A VESZÉLYHELYZET IDEJÉN ALKALMAZANDÓ VÉDELMI INTÉZKEDÉSEKRŐL.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. január 29-én rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT SZERVEZETI ÉS MŰKÖDÉSI SZABÁLYZATÁRÓL SZÓLÓ 33/2019.(XI.29.) önkormányzati rendelet módosításáról.



Százmilliós projekt a hátrányok felszámolására
A miskolci egyetemmel és az egri főiskolával alkotott konzorcium tagjaként dolgozik a hátrányok csökkentésén a Károly Róbert Főiskola.
A Miskolci Egyetem, az egri és a gyöngyösi főiskola konzorciuma 900 millió forintot nyert a régió társadalmi és területi hátrányainak csökkentését célzó projektre. A tíz alprogramból hármat a Károly Róbert Főiskola valósít meg, ezekre 270 millió forintot használhat fel.
Helgertné Dr.Szabó Ilona rektor a Gyöngyösi Városi Televízió híradójának elmondta: a projektek a gyakorlati oktatás köré szerveződnek, hiszen ebben hagyományosan erős a gyöngyösi főiskola.
- Szorosabb együttműködés, összehangolt akció a kóbor kutyák miatt
- A kommunizmus áldozataira emlékezünk
- Házhoz megy, csak kérnie kell
- A gyöngyösi mentősöknek segítettek a városvezetők
- Zöldhulladék-szállítás - plusz zsákokat kapnak a lakosok
- Meghosszabbították a veszélyhelyzetet
- Félpályás útlezárás a Dombon
- Döntse el, mire fordítsuk adóforintjait!
- Kátyúzzák a gyöngyösi utakat
- Farkas László lett a roma nemzetiségi önkormányzat új tagja







